SEO - optimalizace

SEO, tedy "Search Engine Optimization" optimalizace pro vyhledávače je samozřejmou součástí při naší práci na vaší webové prezentaci. Abychom vám i v této oblasti mohli poskytnout profesionální služby, zúčastňujeme se pravidelně odborných školení. Jsme držiteli certifikátu odborného školení "Kurz SEO pro webmastery""Školení budování zpětných odkazů""Kurz XHTML a CSS" a "Školení PPC" od firmy H1, která patří v této oblasti vzdělávání k nejvýznamnějším.

Přístupný web

Vytváříme tzv. "Přístupný web", který svým uživatelům neklade žádné překážky v jeho používání a seznámení se s obsahem, a to ať na web přistupují s jakýmkoliv softwarovým či hardwarovým vybavením, anebo fyzickým omezením.

Webové stránky které najdete

Jsme si vědomi toho, že sebekrásnější stránky nemohou plnit svůj účel, pokud nejsou na internetu k nalezení. Setkali jsme se již i s tím, že klient vynaložil nemalou částku za svou webovou prezentaci postavenou například na flashových animacích, bohužel s téměř nulovým výsledkem ohledně dostupnosti svého webu. Díky námi vytvářenému kvalitnímu kódu můžete tedy ušetřit na zbytečných poplatcích za zviditelnění se na inernetu.

Jako příklad úspěšné optimalizace uvádíme výsledné pozice vyhodnocení vyhledávačů na dotaz, vztahující se ke stránkám akordeonistky Jany Bezpalcové. Při zadání slova akordeonistka se tyto stránky umístňují takto:
Na Seznamu
Na Googlu

Další ukázka: - po zadání fráze "ilustrace pastelkou", se stránky naší klientky,
výtvarnice Anny Chmelové, zobrazují takto:
Výsledek hledání

Nedílnou součástí optimalizace je i validní kód stránek. Na stejném příkladu se můžete přesvědčit, že i v této oblasti odvádíme profesionální práci:

Valid HTML 4.01 Transitional Seo servis Valid CSS!